Janusz Greese Łyko należy do jednych z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych w Polsce. Samodzielnie przeprowadził  kilka tysięcy operacji. Odbył  liczne staże i szkolenia w kraju, jak i zagranicą - wszystkie potwierdzone  dyplomami. Specjalizację II stopnia z chirurgii plastycznej zdobył kilkanaście lat temu, kiedy chirurgia plastyczna dopiero rozwijała się w Polsce. Jako wieloletni członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej potrafi zapewnić pacjentom pożądany przez nich efekt operacji, jak i pełne bezpieczeństwo wykonywanego zabiegu.

Aktualnie dr Janusz Greese Łyko jest konsultantem i operatorem w kilku placówkach medycznych w Warszawie oraz ordynatorem oddziału chirurgii plastycznej NZOZ w Olsztynie. Jego ogromne doświadczenie i efekty pracy prezentowano wielokrotnie w telewizji polskiej, jak choćby w bardzo popularnym programie Polsatu pt. Chcę być piękna. Jako ceniony ekspert chirurgii plastycznej udzielał też wielu porad medycznych w programach  telewizji  TVN, TVN24, TVP, Polsat, Polsat Zdrowie i Uroda i Superstacji oraz w różnych ośrodkach radiowych.
Na polu naukowym jest także autorem i współautorem wielu publikacji z zakresu chirurgii plastycznej oraz opracowań zbiorczych do egzaminów państwowych z tej dziedziny.

Dr Janusz Greese Łyko jest przekonany, że to, co służy efektowi operacji plastycznych najbardziej - to doświadczenie lekarza praktyka.
Notka biograficzna

1995 - 1997 - Staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii ogólnej I stopnia w Klinice Chirurgii Ogólnej CMKP Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie

1997 - 2004 - Staż specjalizacyjny w zakresie chirurgii plastycznej II stopnia w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP Szpitala im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie

2004 - obecnie - Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

2004 - obecnie - Ordynator oddziału Chirurgii Plastycznej NZOZ w Olsztynie

2005 - obecnie - Konsultant i operator w Klinice Chirurgii Plastycznej dr Andrzeja Sankowskiego

2006 - Operator uczestniczek programu Polsat „Chcę być piękna” we współpracy z Kliniką dr Sankowskiego w Warszawie

2011 - 2012 - Konsultant i operator na Oddziale Chirurgii Plastycznej Szpitala MSWiA w Warszawie

2012 - 2013 - Konsultant i operator w Centrum Medycznym Medrex w Białymstoku

2012 - obecnie - Biegły sądowy w zakresie chirurgii plastycznej
© All rights reserved.